Новини‎ > ‎Новини‎ > ‎

Аускультативний тренінг з пропедевтичної педіатрії

опубліковано 27 лют. 2020 р., 01:59 Кафедра Пропедевтики дитячих хвороб з курсом сестринської справи   [ оновлено 27 лют. 2020 р., 02:42 ]

          Аускультативний тренінг з пропедевтичної педіатрії


         У рамках СНТ кафедри пропедевтики дитячих хвороб, відбувся аускультативний тренінг з пропедевтичної педіатрії  за участю студентів 3-го курсу.

Учасники тренінгу були розподілені на групи по шість осіб. Тренінг складався з декількох етапів, за якими команди повинні були вислухати віртуальних пацієнтів, представлених у вигляді аускультативних муляжів, з різними захворюваннями органів дихання. Аускультативні дані учасники записували у бланки для відповідей, після чого їм видавались клінічні карти пацієнтів з описом  анамнезу, симптомів та даних об’єктивного обстеження без зазначення прізвищ. Завданням цього етапу тренінгу було знайти відповідну картку та співставити з аускультативною картиною.

Успішність виконаного завдання студенти могли перевірити за допомогою ключового слова, яке утворилося при складанні перших літер прізвищ пацієнтів за умови правильно знайденої картки.

В процесі активної роботи усім учасникам вдалося виконати умови завдань, відчути себе професійною командою, отримати мотивацію на подальше  навчання  та сертифікати учасників з додатковими балами.  

                                                                                                                                                                      
                                                                                                                   Comments