СНТ кафедри

На кафедрі діє СНТ. Студенти разом зі своїми керівниками  приймають активну участь у наукових дослідженнях у різних напрямках педіатрії, проводять курацію хворих, приймають участь у клінічних розборах "трудних" пацієнтів, займаються статистикою, розробляють опитувальники. Результат такої діяльності для студента - доповідь на студентських конференціях, написання тез  та статей за результатами роботи, а саме головне - це ще один крок до якісних знань та професійного росту.

Засідання СНТ проходять на базі Дніпропетровської дитячої лікарні №2 (вул. В.Антоновича, 29), 
відповідальний по кафедрі - асистент Скрябіна Катерина Вікторівна.

 
18-19 квітня 2019 року в м. Києві, на базі кафедри педіатрії № 4 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, відбулася Науково-практична конференція з міжнародною участю «Міждисциплінарні підходи до діагностики та лікування дитячих хвороб»

Cтудентка 3 курсу ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України», Бовсуновська Катерина Петрівна посіла 3 місце з доповіддю «Особливості мікробного «пейзажу» верхніх дихальних шляхів у дітей з мікроаспіраційним синдромом на тлі неврологічної патології». Студент 3 курсу ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України», Коваленко Ярослав Сергійович (доповідь: «Пошук резервів для покращення рівня імунізації дитячого населення») отримав «Приз глядацьких симпатій»


Вітаємо наших студентів та бажаємо їм подальших наукових та професійних здобутків!!!

 

Ċ
Кафедра Пропедевтики дитячих хвороб з курсом сестринської справи,
11 жовт. 2019 р., 02:12
Comments