Курси ТУ для лікарів

 Одним з пріоритетних напрямків діяльності кафедри є популярізація, викладання та наукові дослідження щодо  ефективності грудного вигодовування немовлят, вивчення причин раннього штучного вигодовування та стану здоров’я дітей в залежності від типу вигодовування.  В 2015 році на клінічній базі кафедри під керівництвом проф. Ільченко С.І. згідно з наказом МОЗ України та за підтримки Національного  Інституту ПАГ було створено школу для лікарів з актуальних питань педіатрії та дитячої нутріціології.

 За планом протягом року   співробітники кафедри (доц. Мишина Н.В., доц. Ярошевська Т.В., доц Коренюк О.С., ас. Крамаренко Н.М.) читають 20 лекцій та проводять 3 семінарських заняття для слухачів школи.  За рік готуються   30 лекторів,  які продовжують навчати цим актуальним питанням вже своїх колег на робочих місцях в амбулаторіях. В кінці циклу слухачі одержують сертифікат та презентації прочитаних лекцій. В рамках роботи школи проводяться майстер-класи по техніці підготовки презентацій та  майстерності доповідача.
Відповідальний за організацію занять школи  в 2017 році доц. Ярошевська Тетяна Віталіївна (інформація за тел. 0567446178).

SelectionFile type iconFile nameDescriptionSizeRevisionTimeUser
Comments